Prawo pracy

Z dziennika Kibica

Tym razem niemerytorycznie i całkowicie prywatnie, ale przecież nie samą pracą człowiek żyje. Na wstępie wyjaśniam, że brak wpisów na blogu w ostatnim tygodniu to efekt nie tylko sesji na nowych studiach i dużej ilości spraw w Kancelarii, ale przede wszystkim (tak, nie będę tego ukrywać ) trwających aktualnie Mistrzostw Europy mężczyzn w piłce ręcznej.

Skoro do Krakowa przyjechała moja ulubiona reprezentacja narodowa z takimi gwiazdami jak Bielecki, Jurecki i Szmal to jako wierny kibic nie mogłam tego przegapić. Praktycznie co drugi dzień prosto po pracy ubieram biało-czerwony szalik i pędzę na Tauron Arenę, żeby dopingować naszych szczypiornistów, nie na darmo nazywanych „Gladiatorami”. Wczorajszy mecz z Francją prawdopodobnie już przeszedł do historii, a mam wrażenie, że chłopaki dopiero się rozkręcają.

Finał Mistrzostw już 31 stycznia w Krakowie. Życzę sobie i Wam, żebyśmy do tego czasu żyli meczami naszej reprezentacji, a w przyszłą niedzielę świętowali sukces!

Do zobaczenia na Tauron Arenie!

Anna Gurgul

Jestem radcą prawnym – członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyłam studia na kierunku prawo a także studia z zakresu prawa własności intelektualnej. W obszarze moich zainteresowań pozostaje głównie prawo pracy, a także prawo rodzinne i spadkowe.

Warto przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Close